Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Budynki użytkowe na sprzedaż Biedkowo - Oferty sprzedaży budynków użytkowych

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Budynek użytkowy

Stępień(Biedkowo + 5 km)

20 000 000 zł2 753,46 m² 7 263,59 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:13 505 m²

Oferta Na sprzedaż oferujemy kompleks eventowo-turystyczny wraz z obiektem spa&wellnes, o powierzchni użytkowej 2753.46 m2, położonego na dwóch sąsiadujących działkach o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Braniewo

Braniewo(Biedkowo + 9 km)

50 000 zł104 m² 480,77 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:242 m²

Przeznaczony na sprzedaż zabytkowy spichlerz w miejscowości Braniewo, budynek aktualnie wykorzystywany do przechowywania. Obiekt jest niepodpiwniczony, trzykondygnacyjny, posadowiony w technologii.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy, ul. Dojazdowa

Nowe Pole,Elbląg(Biedkowo + 29 km)

760 000 zł325 m² 2 338,46 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:7 906 m²

Hala magazynowo - produkcyjna o pow. 325m2 na działce 7906m2 koło trasy S7 w Elblągu lokalizacja Działka położona jest we wsi Nowe Pole koło Elbląga przy trasie S7 w kierunku Gdańsk -.

Szczegóły ogłoszenia

Biurowiec

Orneta(Biedkowo + 34 km)

295 000 zł472 m² 625 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:472 m²

Szukasz wyjątkowej nieruchomości z historią, która daje szerokie możliwości inwestycyjne? Ten budynek w centrum Ornety może stać się Twoim nowym projektem! Lokalizacja: nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Nowina

Nowina(Biedkowo + 28 km)

4 800 000 zł3 100 m² 1 548,39 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:10 353 m²

Oferta Działająca hala 700 m + nowa hala 2 000 m , 1 ha gruntu, nowina, gm. Elbląg Lokalizacja Miejscowość Nowina, w gminie Elbląg. Lokalizacja zapewnia dogodny dojazd do drogi.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Stare Monasterzysko

Stare Monasterzysko(Biedkowo + 13 km)

1 925 000 zł332,50 m² 5 789,47 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:sportowo-rekreacyjne

 

Powierzchnia działki:4 570 m²

Wyjątkowo urokliwe, działające i dochodowe gospodarstwo agroturystyczne na sprzedaż! Cena do rozmów! Lokalizacja: stare Monasterzysko to wieś leżąca w gminie Młynary. Należy do.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Bogaczewo

Bogaczewo(Biedkowo + 49 km)

2 200 000 zł360 m² 666,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:3 300 m²

Sprzedam 6 nowoczesnych domków nad jeziorem Narie gotowy biznes z wysokim zyskiem! Lokalizacja: 70 m od piaszczystej plaży jeziora Narie, bogaczewo (gm. Morąg, warmia i Mazury) idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy, ul. Sportowa

Orneta(Biedkowo + 34 km)

2 100 000 zł1 143,93 m² 1 835,78 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:4 743 m²

Lokal użytkowy na sprzedaż Orneta / ul. Sportowa 5 Cena: 2 100 000 zł (1 836 zł/m ) Powierzchnia: 1 143,93 m Przeznaczenie: usługowe Przedmiotem sprzedaży jest przestronny lokal użytkowy.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Stare Monasterzysko

Stare Monasterzysko(Biedkowo + 13 km)

1 925 000 zł332,50 m² 5 789,47 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:4 570 m²

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy, ul. Elbląska

Braniewo(Biedkowo + 9 km)

1 500 000 zł299,13 m² 5 014,54 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 079 m²

Na sprzedaż budynek handlowo-usługowy o łącznej powierzchni 299,13 m , położony na działce o powierzchni 1079 m . Nieruchomość znajduje się przy drodze wojewódzkiej, na.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Budynek użytkowy Biedkowo

Biedkowo,warmińsko-mazurskie

214 200 zł714 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:4 000 m²

Na sprzedaż budynek mieszkalno-użytkowy w Biedkowie (gmina Frombork), 10 km od Braniewa, o powierzchni 714 m2 na działce 40 arów. Decyzja o warunkach zabudowy zezwala na adaptację budynku.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij